• info@netclean.com.tr
  • +90 312 473 54 54
Net Clean Alt Yapı ve İş Makineları A.Ş.

Frontliner 200-6 Tandem

Sıvı atık bertaraf hizmeti veren profesyoneller için etkin güç!

Eğer esnek çalışma, derin emme derinlikleri, çalışma alanlarının dar olduğu yerlerde emme ve jet hortumlarının engelsiz yönlendirilmesi, operatörün trafik ve aerosol etkilerinden korumasına ihtiyaç duyulduğunda doğru çözüm Frontliner 200-6 Tandem. HELICOPTER 360-6'da olduğu gibi verimlilik ve güvenlik FRONTLINER 200-6'da önde gelen özelliklerdir.

Product features

Boom Sistemi: FRONTLINER 200-6 TANDEM
Kılavuz sistemi: Duplex-Carrier
Dönüş: up to 200°
Kaldırma: up to 30°
İndirme: up to 10°
Uzatma: 3000 mm
Çalışma alanı (sağ/sol): approx. 5,6 m / 4,0 m
Emme hortumu:  
- Tambur: 1 x 24 m DN 125
1 x 20 m DN 150
- Valf Kutusu: 1 x 20 m DN 125/150
Su jeti hortumu: 1 x 500 m DN 25
1 x 300 m DN 32
Hortum Besleme: Tandem

Esneklik

FRONTLINER 200-6, sınıfında rakipsiz bir işletme alanı sunmaktadır. Emme ve püskürtme hortumlarını aynı anda çalışma pozisyonuna getirmek için aracın etrafında 200 ° dönüş sağlar. Bu dönme kabiliyeti sayesinde zor erişilebilen alanlara ulaşabilme imkanı da sunmaktadır. Emme veya su jeti hortumunlarını düşünmenize gerek yoktur - gerek dönüş sırasında, gerek içe veya dışa uzama durumunda, gerekse boomun kalkış ve inişinde - her iki hortum da otomatik olarak yönlendirilir.

Kompakt Tasarım

Çalışma alanları genellikle, trafik sıkışıklığı olan, rogarlara erişimin olduğu ancak aracın park edebileceği bir alanın olmadığı yerlerde bulunur. FRONTLINER 200-6'nın muazzam esnekliği sayesinde, araç trafikten uzak park edilse bile rogar'a erişime olanak sağlanır. Aracın karmaşık manevra yapma gereksinimi, FRONTLINER 200-6 üstün manevra kabiliyeti sayesinde geçmişte kalmıştır.

Kabiliyet

FRONTLINER 200-6 emme ve su jeti hortumlarını tek bir kompakt boomda birleştirir. 20 m’lik DN 125/150 emme hortumu bir hortum makarasında muhafaza edilirken, alternatif olarak 24 m’ye kadar DN 125’lik hortum veya 20 m’ye kadar DN 150’lik hortum emme hortumu tamburunda muhafaza edilir. 500 m'ye kadar olan DN 25’lik veya 300 m'ye kadar olan DN 32’lik yüksek basınç hortumu ayrı bir hortum makarasında muhafaza edilir ve kılavuz kanallarından boom'a beslenir. Her iki hortum birlikte temizlenecek olan kanalizasyon hattında daha büyük derinliklerde çalışmaya imkan sağladığı gibi daha uzun kanalizasyon hatlarının temizlenmesine de olanak sağlar.

Geniş Çaplı Kullanım Alanı

Simülasyonla optimize edilmiş olan bu boom sistemi, yüksek seviyelerdeki yük basıncına dayanabilmektedir. Aracın arkasındaki çalışma alanlarına ek olarak, zorluk çekmeden aracın sağ tarafında 5.6 m'lik, sol tarafında da 4.4 m’lik bir çalışma alanı sağlamaktadır. Araçta boomu hasara karşı korumak için aşırı yük koruma sistemi mevcuttur.

Ergonomik

Radyo frekanslı veya kablolu uzaktan kumanda veya MU-COCKPIT'teki dokunmatik ekran sayesinde FRONTLINER 200-6 'nın kullanımı bir akıllı telefon kullanmak kadar kolaydır. Kanal temizleme işleminin kurulumu ve gerçekleştirilmesi esnasında büyük deneyim gerektiren boomun kullanılması böylece çok daha kolay hale gelmektedir.

Güvenlik

Çalışma esnasında güvenlik önemli bir faktördür. HELICOPTER 360-6, tehlikeli trafik koşullarında kişinin araç önünde kolayca çalışmasına imkan sağlar. Zorlu çevre koşullarında veya kötü hava koşullarında araç kabinin içinden çalıştırılabilir. Gürültü kabinin içinde veya HELICOPTER 360-6'ya 6 m mesafede kabul edilebilir seviyelere gelir.

Verimlilik

The FRONTLINER 200-6’da bir araya gelen çok yönlü çalışma seçenekleri, kolay kullanım ve yüksek performans fonksiyonları gibi özellikler ile bunlara parallel olarak oluşan operatör iş yükündeki azalma; kanalizasyon temizleme işleminde verimliliği son derece yüksek seviyelere ulaştırmaktadır.

Çok Yönlülük

Güvenli emme hortum makarası, FRONTLINER 200-6 tandem versiyonunda emme hortumunun aerodinamik bir şekilde değiştirilmesini sağlamak için standard olarak sunulmaktadır. FRONTLINER 200-6’da daha uzun emme hortumlarını muhafaza edebilen yatay emme hortum tamburu da mevcuttur.

FRONTLINER 200-6 TANDEM

emme hortumu kaseti ile

FRONTLINER 200-6 TANDEM

yatay emme hortumu makarası ile